Galerie Jirkov se za téměř čtvrtstoletí svého života stala pojmem v kulturním světě našeho regionu. Spočítat všechny umělce, jejichž díla prošla otcovskýma rukama Josefa Hány, by znamenalo sedět hodně dlouho nad starými záznamy.
A spočítat všechny návštěvníky? To už se dostáváme do úplně jiných dimenzí.

S pokračující podporou a požehnáním města Jirkov začala 1. lednem roku 2015 galerii nová životní etapa. Mlýnský spolek převzal s galerií vše dobré s laskavým svolením "Pepíčka" Hány a k tomu malinko přidává něco z toho svého.

Vedením galerie byla pověřena Dr. Hana Zvalová. Spolu s Ing. Vladimírem Zvalou zajišťují výstavní činnost, akce pro školy, mateřské školky a veřejnost, vytvářejí podmínky pro přednáškovou činnost a pro případné firemní zájemce a mnohé další. Program a veškeré informace jsou vždy včas zveřejněny na těchto webových stránkách.

Takže, vážení a milí, vítejte v Galerii Jirkov!

Mlýnský spolek

Hlavní výstavní sály